Навчальний тренінг

Проблеми дошкілля – пошук рішень на основі інноваційної методики комунікативної групової взаємодії – «формат Кола»

19-20 березня 2019

19-20 березня 2019 р. відбувся психолого-педагогічний тренінг «Проблеми дошкілля – пошук рішень на основі інноваційної методики комунікативної групової взаємодії – «формат Кола» для педагогів дошкільної ланки освіти на базі дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №219 «Сонячний зайчик» Запорізької міської ради Запорізької області (завідувачка Ясир Л.Л.)

Тренери: Байєр Ольга Миколаївна, кандидат психологічних наук, доцент, завідувач кафедри дошкільної освіти та Переверзєва Аліна Миколаївна, вихователь-методист ДНЗ №219, яка має сертифікат тренера за зазначеною комунікативною методикою.

У заході взяли участь 26 працівників дошкільної освіти різних категорій: спеціалісти ВО ОТГ, СР, психологи, дефектологи, вихователі-методисти, вихователі ЗДО.

Учасники прослухали міні-лекції та взяли участь у вправах та практичних завданнях, що дозволило їм опанувати зміст методики на достатньому рівні.


Кафедра дошкільної освіти висловлює подяку керівництву ДНЗ №219 за створення комфортних умов для проведення тренінгу і презентований  досвід роботи його учасникам.