Семінар-тренінг тренерів "Впевнений старт"

24-25 квітня 2018 року на базі КЗ «Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЗОР, за участю та підтримки кафедри дошкільної освіти  відбувся обласний захід з підготовки тренерів - регіональних представників проекту «Впевнений старт» - для подальшого навчання вихователів за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт».

Семінар-тренінг тренерів провели: Хартман О.Ю., канд. психол. наук, головний спеціаліст лабораторії психології інституту психології ім. Г.С. Костюка НАПН України, та Веселова Ю, практичний психолог освітнього закладу «Українська академія дитинства»

Завдання заходу:

Ø  Ознайомити учасників з концепцією, змістом і методикою роботи за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт»

Ø  Відпрацювати алгоритм організації життєдіяльності дітей старшого дошкільного віку в умовах дошкільного навчального закладу за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт»

Ø  Надати можливість всім учасникам спробувати себе в ролі тренера.

Ø  Ознайомити учасників з вимогами до процесу і результатів навчання вихователів дошкільних навчальних закладів за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт».

 

В заході взяли участь 34 педагога дошкільної ланки освіти різної категорії (методисти РМК, спеціалісти ВО, ОТГ, вихователі-методисти ЗДО області).

Кожний учасник безкоштовно отримав комплект за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт» з 9 книг.

В Запорізькій області розпочинається «марафон» семінарів тренінгів з ознайомлення та навчання вихователів за програмно-методичним комплексом «Впевнений старт»педагогів в ЗДО.

 

Успіхів усім тренерам!!!